Školení

Motivací pro zavedení agilního přístupu do firmy obvykle není samotná teorie agilních přístupů, ale spíše praktické požadavky související s častějším dodáváním hodnotnějších produktů vašim klientům, budování efektivnějších týmů, a podobně.

Proto nejsou naše kurzy zaměřeny na detailní znalost teorie, ale spíše se zaměřují na praktickou stránku využití agilních metodik u vašich týmů. Cílem je předat co nejvíce zkušeností, které můžete použít v praxi. Podívejte se, jaké kurzy nabízíme a pokud zde nenajdete co zrovna hledáte, určitě nám neváhejte napsat. Celou řadu školení dokážeme připravit našim zákazníkům na míru dle jejich požadavků.

Pokud jste skupina, která má zájem o některý z našich kurzů, napište nám a probereme s vámi možnost individuální ceny pro vaši skupinu.

Agilní produkty - od vize až po backlog, Product ownner

Agilní produkty – Od vize až po backlog

Forma: Dle domluvy - distančně (online) i prezenčně
Doba trvání: 2 dny
Cena: 19.500 Kč bez DPH (za osobu)

Na kurzu se dozvíte co by měl umět každý správný product owner. Kromě metodických základů se naučíte i jak připravit produktovou vizi, produktovou roadmapu a jak rozpadnout požadavky do podoby produktového backlogu.

Školení Scrum prakticky - od teorie až k praxi.

Scrum prakticky – reálné využití a osvědčené postupy

Forma: Dle domluvy - distančně (online) i prezenčně
Doba trvání: 2 dny
Cena: 15.000 Kč bez DPH (za osobu)

Kurz Scrum prakticky je doslova nabitý praktickými zkušenostmi získanými při práci s agilními týmy a při agilních transformacích. Provedeme Vás základy frameworku Scrum od teorie až k praxi. Kurz je určen pro členy agilních týmů nebo zájemce o pochopení agilních přístupů.

Scrum kurz: série několika školení pro Scrum mastery

Komplexní kurz Scrum Master

Forma: Dle domluvy - distančně (online) i prezenčně
Doba trvání: 1 týden (také možnost rozdělení)
Cena: 29.000 Kč bez DPH (za osobu)

Jedná se o sérii několika školení, které dávají dohromady minimum toho, co by měl Scrum Master umět. Protože se jedná o komplexní kurz, je možné si domluvit rozdělení tohoto kurzu na více částí.

Lean Canvas - praktické školení techniky z frameworku Lean Startup. Business pl8n na jednu A$.

Lean Canvas prakticky

Forma: Dle domluvy - distančně (online) i prezenčně
Doba trvání: 2 hodiny
Cena: 5.000 Kč bez DPH (za osobu)

První část kurzu Lean Startupu kde vás naučíme jak připravit jednoduchý business plán, aniž byste ztratili velké množství času s jeho přípravou a přesto vám přinesl užitečné informace.

Školení jak psát zadání pro agilní vývojové týmy (user stories)

Jak psát správně User Stories

Forma: Dle domluvy - distančně (online) i prezenčně
Doba trvání: 2 hodiny
Cena: 3.000 Kč bez DPH (za osobu)

User Stories – dozvíte se co to je a následně si je vyzkoušíte i napsat. Probereme zpětnou vazbu a kromě toho si vyzkoušíme rozpadnout příliš velké User Stories na menší.

Metoda Kanban

Školení Kanban

Forma: Dle domluvy - distančně (online) i prezenčně
Doba trvání: 1 den
Cena: 12.000 Kč bez DPH (za osobu)

Naučíme vás základy Kanbanu a jak rozpoznat, kdy se Kanban hodí využít. Kurz je praktický a hodí se i pro začínající scrum mastery.