IT a Business profesionálové

Výběr správného product ownera, scrum mastera, nebo třeba kouče, který vám pomůže s agilní transformací je jednou z klíčových podmínek úspěšnosti vašich agilních týmů. Na trhu již dnes naleznete řadu lidí se zkušenostmi s agilitou. Liší se od sebe různou úrovní zkušeností, dobrými i špatnými návyky, potenciálem, zda se z nich v budoucnu stanou skvělí scrum masteři, ochotou fungovat cross – funkčně, tendencí pro mikromanagement místo podporování self-organizing týmů a řadou dalších parametrů. Nalezení a výběr toho správného kandidáta je tak pro řadu společností, obzvláště pokud s agilem začínají, obtížný úkol.

Proto vám nabízíme pomoc s výběrem kandidátů:

  •   transformačních koučů
  •   scrum masterů
  •   product ownerů
  •   developerů (analytiků, vývojářů, testerů a test analytiků, dev-ops engineerů a dalších)

S nábory a vyhledáváním výše uvedených pozic máme letité zkušenosti a absolvovali jsme přinejmenším stovky pohovorů a výběrových řízení zaměřených na výběr agilistů. Ohledně výběru správných kandidátů vám proto doporučujeme zejména tyto naše služby:

  •   dodávky externích specialistů (time & material)
  •   doporučení kandidátů na interní zaměstnance našim zákazníkům
  •   spoluúčast na výběrových řízení a poskytnutí feedbacku na účastníky výběrových řízení
  •   pomoc s přípravou hraných scének při pohovorech, které pomohou vidět vaše kandidáty jak se chovají v reálných situacích

Na námi doporučované kandidáty (ať už na interní nebo externí pracovní poměr) si zjišťujeme reference u předchozích zaměstnavatelů nebo v agilní komunitě.

Ohlasy našich klientů

Agentura práce – profesionální vyhledávání zaměstnanců a poradenské služby

Společnost Lucid Bay Digital s.r.o. disponuje povolením Generálního ředitelství ÚP ČR ke zprostředkování zaměstnání podle § 60 odst. 1 zákona o zaměstnanosti, pro všechny druhy prací ve všech oborech, ve formách zprostředkování zaměstnání podle § 14 odst. 1 písm. a) a c) zákona o zaměstnanosti (vyhledávání zaměstnání pro fyzickou osobu, která se o práci uchází, a vyhledávání zaměstnanců pro zaměstnavatele, který hledá nové pracovní síly, a poradenské a informační činnosti v oblasti pracovních příležitostí).